Dywan inspirowany stylem boho

Projekty inspirowane stylem boho celebrują różne przedmioty i miejsca. Dywany w tym stylu często mają abstrakcyjne wzory, naturalne materiały, takie jak wełna, i jasne kolory. Podkreślają piękno ręcznie wykonanych przedmiotów, elementów vintage i przedmiotów codziennego użytku. Z tego powodu dywaniki boho stały się ostatnio bardzo popularne. Dzięki szerokiej gamie wzorów, dywany boho są idealne do stworzenia eklektycznej przestrzeni, w której czujesz się swobodnie. Posiadając kilka różnych stylów dywanów w swoim domu, możesz stworzyć wygląd, który doskonale komponuje się z resztą wystroju. Dzięki różnego rodzaju wzorom i kolorom, od nowoczesnych po rustykalne, na pewno znajdzie się coś, co będzie pasowało do Twojego wnętrza.

Dywany dla wyjątkowej przestrzeni życiowej

Styl boho to styl, który pozwala puścić wodze fantazji. Niezależnie od tego, czy chodzi o aranżację wnętrz, czy o modę, ten modny styl jest teraz wszędzie. Inspiruje nas do ponownego przemyślenia i zbadania przeszłości przez nowy obiektyw. Boho bezpośrednio tłumaczy się jako „mieszkaniec wsi”, co oznacza zrelaksowany i beztroski styl życia. Styl boho odzwierciedla zrelaksowany sposób życia ze świeżymi, naturalnymi i organicznymi elementami. Elementy stylu boho to poczucie humoru, miłość do natury, kreatywność i ziemskość. Oznacza to również bycie komfortowym we własnej skórze — uosobienie hipisa w tobie. Jeśli czujesz, że należysz do tego plemienia, ale nie wiesz, od czego zacząć, aby wprowadzić te wibracje do swojego życia.

Idealny styl do mieszania kolorów

Dywany boho to świetny sposób na dodanie odważnych kolorów, tekstur i wzorów do pokoju. Odważne wzory i artystyczne projekty dodają rustykalnego uroku do każdego pomieszczenia i są obecnie bardzo popularnym stylem. Jeśli chcesz dodać nowy akcent do swoich dywanów lub włączyć ten trend do wystroju domu, sprawdź te wspaniałe opcje. Niezależnie od tego, czy lubisz odważne nadruki, czy miękkie tekstury, do każdego pomieszczenia w Twoim domu znajdzie się stylowy dywan boho.

Boho to styl hipisowski lub bohema

Boho pochodzi od francuskiego słowa bohemian, oznaczającego kogoś o nietradycyjnym i artystycznym sposobie życia. Boho często mieszkają w małych mieszkaniach, pozwalając swojemu stylowi błyszczeć w zagraconej atmosferze z meblami i wystrojem w stylu vintage. Ten wyjątkowy styl ma unikalne potrzeby w zakresie wystroju domu. Od mebli po wnętrza w tym stylu, Boho Home jest zaprojektowany tak, aby odpowiadał wszystkim gustom. Niezależnie od tego, jaki masz gust, z pewnością możesz włączyć styl boho do swojej aranżacji wnętrza.